Мешканці яких районів залишаться без води цього разу

Мешканці яких районів залишаться без води цього разу

Готуючись до наступного опалювального сезону, ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», за погодженням міської влади, продовжує гідравлічні випробування столичних тепломереж, що знаходяться у зоні відповідальності компанії. 

З 16 травня гаряче водопостачання на час проведення випробувань припинене для частини споживачів Шевченківського та Солом’янського районів столиці.

З 16 по 25 травня випробування тепломереж проводяться від станції теплопостачання №1. На цей період  гаряче водопостачання тимчасово припинено для 158 житлових будинків, 9 лікувальних закладів, 7 дитячих садків, 5 шкіл та 152 відомств у Шевченківському районі; для 4 житлових будинків, 1 лікувального закладу, 1 школи  та 2 відомств у Солом’янському районі.  

Гідравлічні випробування – це метод діагностики, що застосовується компанією щороку одразу після закінчення опалювального сезону і по серпень включно, щоб завчасно виявити та полагодити до початку наступного опалювального сезону пошкоджені та зношені ділянки тепломереж. Згідно нормативам, випробування здійснюються за допомогою води температурою до +40°С, що подається до тепломереж з підвищеним тиском. Через це технологічно неможливо випробувати тепломережу без відключення гарячої води. Графік проведення випробувань щороку погоджується з КМДА.

Дізнатися терміни проведення гідравлічних випробувань на кожній вулиці міста можна за допомогою спеціального сервісу на сайті для клієнтів КИЇВЕНЕРГО. Після того як споживач обере свій район та вулицю, на екрані з’явиться інформація про термін тимчасової відсутності гарячої води.

КИЇВЕНЕРГО звертається до киян із проханням бути уважними та дотримуватись заходів безпеки: при виникненні провалин ґрунту чи асфальту або появи води чи пари на поверхні за жодних обставин не наближатися до них. За можливості прослідкуйте, аби до них ніхто не підходив до приїзду оперативно-відновлювальних бригад, та повідомте про пошкодження контакт-центр КИЇВЕНЕРГО за номером 15-88 (з мобільного – 202-15-88).

Компанія також просить водіїв не паркувати автівки над люками теплових камер, що підвищує ймовірність пошкодження транспорту та унеможливлює оперативне відключення пошкоджених ділянок.

Нагадаємо, «Київводоканал» пояснив, чому дорожчає вода.