Яка реклама більше не з'явиться на фасадах столичних будинків

Яка реклама більше не з'явиться на фасадах столичних будинків

Фасадна реклама не повинна спотворювати будівлі. Про це заступник голови КМДА Олексій Резніков сказав під час зустрічі з представниками бізнесу в сфері виготовлення та оформлення рекламних засобів на фасадах та вивісок, повідомляє прес-служба КМДА.

У рамках зустрічі Олексій Резніков закликав представників бізнесу вести діалог між собою та досягати спільної домовленості при оформлені фасадної реклами та вивісок, аби фасади будівель міста не були спотворені.

- Неважливо – це банк, мобільний оператор чи магазин. Усі підприємці мають поважати місто та киян, мають дотримуватись правил і вести бізнес виключно у відповідності до цих правил. Якщо ви не можете змонтувати свою вивіску на першому поверсі, другий навіть не розглядайте. Шукайте можливості в рамках діючих норм, наприклад, використовуючи такий вид реклами, як конструкції на даху тощо. Якщо ви монтуєте фасадну рекламу, то дійте виключно згідно з правилами, – зауважив Олексій Резніков.

Він наголосив, що дозволи на фасадну рекламу, яка не відповідатиме правилам, погоджуватись і продовжуватись не будуть.

Також у рамках зустрічі сторони обговорили впорядкування інших типів рекламних засобів, приведення їх у відповідність як з точки зору зовнішнього вигляду та розмірів, так і щодо санітарних норм, наприклад, норм освітлення. Наприклад, мова йде про автозаправні тумби, сигнальні покажчики аптечних закладів, тимчасові виносні конструкції тощо.

Звітність про роботу КП «Київреклама» можна отримувати за посиланням: http://www.kievreklama.kiev.ua/2016rik/.

Також на сайті КП «Київреклама» можна перевірити законність тої чи іншої рекламної конструкції (http://db.kievreklama.kiev.ua/db/rz.dll) і долучитися до проекту «Я – інспектор» (http://www.kievreklama.kiev.ua/inspector/).

Нагадаємо, у центрі на 75% зменшать кількість зовнішньої реклами.