Хто буде звітувати про використання коштів на підготовку Євробачення

Хто буде звітувати про використання коштів на підготовку Євробачення

Київський міський голова Віталій Кличко розповів про те, хто має звітувати про використання коштів на підготовку до Євробачення.  Про це він заявив під час спілкування з журналістами на прес-конференції в МВЦ перед початком фіналу Євробачення, повідомили в прес-службі мера.

- Я знаю, що зараз є питання стосовно витрачених коштів. Прем’єр-міністр озвучив його. Хочу ще раз підкреслити, що місто взяло на себе зобов’язання перерахувати 200 млн грн організаторам, які мають бути відповідальними за те, як ці кошти витрачені, - наголосив мер.

Віталій Кличко зауважив, що в ключі підготовки до Євробачення столиця відповідала за інфраструктуру, наведення ладу в місті.

- Ми це все повністю виконали, - підкреслив міський голова.  - Можу сказати, що я задоволений тим, як усе відбувається. Хочу подякувати всім, хто вклав свій час та енергію, аби це свято відбулося. 

Кличко зазначив, що найголовніше – аби задоволені були кияни.

- Люди, які живуть на Лівобережній, дуже позитивно оцінюють, як ми відремонтували територію. І як змінилися вулиці навколо МВЦ. Те, що було, і те, що є сьогодні, – дві великі різниці. Я особисто перевіряв і ремонт у метро, і благоустрій території, і у мене питань немає. Усе зроблено на найвищому рівні. Наші комунальники працювали 24 години на добу, - наголосив Віталій Кличко.