Незабаром кияни зможуть "побувати" на екскурсії містом разом з мером

Незабаром кияни зможуть "побувати" на екскурсії містом разом з мером

У Києві презентували туристичний путівник Kyiv City Guide. У мобільному додатку – дев’ять пішохідних маршрутів, які допоможуть місцевим мешканцям і гостям столиці максимально змістовно та цікаво пізнати сучасний Київ.

Це – перший туристичний додаток, який розробила міська влада.

- Наразі – це 9 екскурсій українською та англійською мовами: 4 від міста, 5 від партнера – каналу «1+1». Кожна з екскурсій триває від 40 хвилин до 2 годин, – розповів заступник голови КМДА Олексій Резніков.

Він додав, що вартість розробки додатку, ініціатором якого виступило Управління туризму КМДА в партнерстві з каналом «1+1», склала 270 тисяч гривень. Розробник – «Bazu Company».

- Щороку кількість екскурсій ставатиме більшою. Точно буде понад 20. Але вже за пару місяців з’явиться найлегендарніша – екскурсія від міського голови Віталія Кличка. Він обере свій улюблений маршрут і озвучить екскурсію трьома мовами – українською, німецькою та англійською. Кожен бажаючий, за прикладом «1+1», може розробити свою екскурсію, яка буде завантажена в додаток, – повідомив Олексій Резніков.

Як зауважив керівник Управління туризму КМДА Антон Тараненко, додаток дозволяє отримувати інформацію про маршрути, фотографії місць; проходити маршрути за точками (з аудіосупроводом); завантажувати маршрути для подальшого проходження оффлайн; ділитися місцями та екскурсіями в соціальних мережах; залишати відгуки про маршрути, локації; купувати та користуватися Kyiv Pas – ID-картою туриста; дивитися статус квитка Kyiv Pas; мати швидкий доступ до номерів екстрених служб, мапи посольств і туристичних центрів.

Завантажити додаток можна в App Store і Google market.

- До речі, ID-картки трьох типів вже наступного тижня будуть доступні для кожного, – додав Антон Тараненко.

Додаток Kyiv City Guide – безкоштовний.

 Створення проекту Kyiv City Guide ініційовано Управлінням туризму КМДА – у складанні маршрутів мерії допомагав туристичний ресурс «Цікавий Київ» на чолі з Арсенієм Фінбергом, який уже чимало років проводить пізнавальні тематичні екскурсії містом, а також бере участь у гучних і важливих соціальних міських ініціативах.

Пізніше до проекту долучився канал «1+1», завдяки якому Kyiv City Guide доповнився декількома власними екскурсіями, а озвучили маршрути ведучі каналу Марина Леончук («Сніданок з 1+1») та Валентина Хамайко («Сніданок Вихідний»).

Технічним супроводом проекту займалася компанія «Bazu Company», яка відповідала за дизайн додатку та його наповнення контентом, за його реєстрацію на AppStore та Google Play і подальше просування продукту.

Нагадаємо, у столиці створять баскетбольну арену світового рівня.