Про енергоощадливіть киянам розкажуть просто у сквері

Про енергоощадливіть киянам розкажуть просто у сквері

14 травня об 11:00 на еко-майданчику в сквері на Володимирському проїзді презентують проект «Консультування та підвищення кваліфікації у сфері енергоефективності м. Києва». Його створено, зокрема, для інформування киян про нові можливості в отриманні знань і послуг у цій галузі.

За інформацією Управління міжнародних зв᾽язків КМДА, проект реалізується в рамках партнерства між містами-побратимами Києвом і Мюнхеном за сприяння Київської міської державної адміністрації, а також фінансової підтримки зі сторони Німеччини від сервісної служби «Міста в єдиному світі» та Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку.

Результатом проекту є створення Київської мережі енергоефективних компетенцій, яка покликана розбудувати експертну мережу із залученням представників різного рівня, які працюють у галузі енергоефективності. Так, домашнім господарствам, підприємствам та всім зацікавленим киянам надаватимуть  консультації самого широкого спектру: від енергетичного аудиту – до практичного впровадження заходів із енергоефективності. Члени мережі отримають змогу здобувати нові навички, споживачі – незалежні консультації та відповідні послуги.

Конкретними цілями мережі:

  • покращення якості послуг із забезпечення енергоефективності;
  • розширення можливості впровадження енергоефективних заходів і залучення фінансування;
  • плідна співпраця між головними спеціалістами та організаціями галузі.

Місце проведення: сквер між Софійською та Михайлівською площами на  Володимирському проїзді.

Ознайомитися з програмою еко-майданчику можна за посиланням.

Еко-майданчик – одноденне дійство, присвячене сталому розвитку до урочистого святкування Дня Європи в Києві. Окрім презентації проекту з питань енергоефективності, там будуть представлені інноваційні технологічні рішення альтернативних джерел енергії (сонячні панелі та колектори). Також участь візьмуть громадські організації, які діють у сферах довкілля, енергоефективності та змін клімату за підтримки Євросоюзу.