У Києві створять центр підтримки інновацій та підприємництва iHUB

У Києві створять центр підтримки інновацій та підприємництва iHUB

Київський міський голова Віталій Кличко та Фундація Seed Forum Norway підписали меморандум про співпрацю у створенні центру підтримки інновацій та підприємництва iHUB - частини мережі інноваційних центрів з підтримки ІТ -підприємництва та стартап-компаній. Про це повідомили в прес-службі мера.

За словами Віталія Кличка, iHUB покликаний забезпечити сталий розвиток інноваційного бізнесу та створення сучасної інноваційної інфраструктури задля реалізації інноваційного потенціалу економіки України.

 - Ми маємо величезний потенціал, і зараз настав час його реалізувати. Конкурувати у сучасному світі без новітніх технологій складно. Україна має гарний потенціал: багато освічених молодих людей, які мають багато цікавих ідей. Щоб підтримати талановиту молодь, допомогти їй в розвитку стартапів, ми засновуємо в центрі Києва ІТ-коворкінг, де талановита молодь матиме змогу реалізовувати свої проекти. Я вдячний усім, хто підтримує нашу країну та готовий інвестувати в її розвиток, - підкреслив Кличко.

Коментуючи підписання меморандуму, Віталій Кличко зауважив, що у рамках проекту місто надасть приміщення для  iHUB, яке партнери відремонтують та запустять усі необхідні освітні програми і допоможуть довести ідеї стартапів до повноцінного бізнесу.