Ракетна атака на Київ 28 червня: у якому стані перебувають госпіталізовані

Фото ілюстративне. Департамент охорони здоров’я
Фото ілюстративне. Департамент охорони здоров’я

Постраждали двоє людей, чоловік та жінка. У них діагностували мінно-вибухові травми та перелом, медики надають усю необхідну допомогу.

Стали відомі деталі щодо стану постраждалих мешканців столиці внаслідок чергового російського обстрілу. Інформацію оприлюднила директорка Департаменту охорони здоров’я КМДА Тетяна Мостепан.

Станом на 13:00 у місті є двоє постраждалих — один чоловік та одна жінка. Обох мешканців госпіталізували до медичних закладів у стані середньої тяжкості.

За словами очільниці департаменту, у пацієнтів діагностували мінно-вибухові ушкодження, перелом, а також травми м’яких тканин. Наразі лікарі надають постраждалим усю необхідну медичну допомогу.

Нагадаємо, що в ніч на 28 червня російські окупаційні війська атакували Київ балістичними ракетами.

Внаслідок обстрілу в Дарницькому районі столиці виявили бойову частину ракети, яка не здетонувала під час падіння. На місці події одразу почали працювати вибухотехніки та екстрені служби для знешкодження небезпечного об’єкта.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»