В окупованому Севастополі закінчилось світло

Ілюстративне фото з відкритих джерел
Ілюстративне фото з відкритих джерел

Окупаційна «влада» міста заявляє про пошкодження енергетичних об’єктів внаслідок атаки ЗСУ.

Тимчасово окупований росіянами Крим зазнає постійних атак — підрозділи Сил оборони України не припиняють завдавати удари по важливих об’єктах, які використовує противник. Так, у ніч проти 24 червня під атакою перебували, зокрема, об’єкти енергетики.

Як повідомляє народний депутат України III—V та VIII скликань, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, у Севастополі повністю зникло світло. Через відсутність електрики зупинив роботу тролейбусний парк міста.

За його словами, окупаційна «влада» закликає містян економити заряд телефонів, не перевантажувати мережу після відновлення електропостачання та «не панікувати».

«Фактично йдеться про виведення з ладу важливих енергетичних об’єктів, імовірно Балаклавської ТЕС, що забезпечувала місто електроенергією. Ситуація залишається напруженою, а російська окупаційна влада готує населення до можливих тривалих перебоїв», — пише Рефат Чубаров у Фейсбук.

Читайте також:

Ірина ГОЛОТЮК, «Вечірній Київ»