У Броварах прощаються із солдатом Олександром Копицею

Олександр Копиця загинув, захищаючи прикордоння на Сумщині.
Про сумну звістку повідомив мер Броварів Ігор Сапожко.
«На щиті» додому повернувся ще один захисник.
Солдат Олександр Копиця, номер обслуги кулеметного відділення кулеметної групи загону спеціального призначення, загинув 28 вересня 2025 року під час виконання бойового завдання біля н.п. Варачине Сумської області.
«Щирі співчуття рідним та близьким Олександра Васильовича…
Вічна та світла пам’ять Герою-захиснику!» — звертається до близьких загиблого громада Броварів.
Прощання з Олександром Копицею відбудеться сьогодні, 23 червня о 10:30 на Майдані Свободи у Броварах.
Відспівування об 11:00 у Храмі Покрови Пресвятої Богородиці (вулиця Героїв України, 22А).
Поховання — Алея слави (вулиця Олега Онікієнка, 136), місто Бровари.
Читайте також:
- «Росія хоче дочекатися, щоб ця війна тривала довше від Другої світової, — Зеленський».
Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»