У Києві провели в останню путь поліцейських Дениса Будченка та Дмитра Бондарчука, які загинули під час ДТП на Солом’янці. ФОТО, ВІДЕО

Молоді правоохоронці загинули внаслідок трагічної ДТП 5 червня у середмісті Києва, коли водій автомобіля Mercedes на великій швидкості вʼїхав у підземний перехід, де перебували люди.
Нацполіція України опублікувала світлини та відео з прощання із побратимами. Того дня у підземному переході обірвалось життя 12-річного хлопчика та 47-річної жінки.
Денису Будченку та Дмитру Бондарчуку було по 21 та 23 роки. Їх ховали у закритих домовинах. Почесна варта тримала фото поліцейських.

«Ми втратили не просто працівників поліції. Ми втратили наших друзів, товаришів, людей, з якими щодня працювали пліч-о-пліч, ділили складні моменти служби та радісні миті життя», -написали у Нацполіції колеги загиблих.


У Нацполіції розповіли, що професійний і життєвий шлях молодих українців був на самому початку.
Лейтенант поліції Денис Будченко народився 19 березня 2005 року в селі Томашгород на Рівнещин.
«Ще зовсім нещодавно він був курсантом Національної академії внутрішніх справ, а після завершення навчання у березні цього року розпочав службу дільничним офіцером поліції у Солом’янському управлінні. Йому було лише 21», — зазначають колеги.
Попри молодий вік, Денис вирізнявся щирістю, відкритістю та бажанням постійно розвиватися. Він із великим натхненням ставився до служби, прагнув здобувати досвід і гідно виконувати покладені на нього обов’язки.
Про нього відгукується, як про добру, світлу та небайдужу людину, яка завжди знаходила спільну мову з людьми.
Він був єдиною дитиною в сім’ї, для батьків ця втрата стала невимовним горем.

А старший лейтенант поліції Дмитро Бондарчук народився 4 липня 2002 року у Боярці на Київщині.
Свій шлях у правоохоронній системі розпочав ще курсантом Національної академії внутрішніх справ.
«Після навчання служив у підрозділі поліції метрополітену, а згодом став дільничним офіцером поліції. Завдяки відповідальності, наполегливості та професіоналізму Дмитро здобув повагу колег і був призначений старшим дільничним офіцером поліції Солом’янського управління». — поділились спогадами колеги загиблого поліцейського.
На Дмитра завжди можна було покластися. Він умів вислухати, підтримати та допомогти.
У нього залишилися батьки, кохана дружина, двоє маленьких синів, а також молодший брат.


Їхня загибель — це непоправна втрата для всієї поліцейської родини Києва.
«Вони були молодими, сповненими сил, планів та мрій. Попереду на них чекало ціле життя, професійний шлях, нові досягнення та щасливі моменти поруч із рідними…» — написали у Нацполіції.
Особовий склад поліції Києва висловлює щирі співчуття рідним, близьким і друзям усіх загиблих внаслідок страшної аварії.
Читайте також:
- «У Києві Mercedes влетів у людей: четверо загиблих».
Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»